Kargowa
Sulechów

SAY YES JUNIOR 8-12 lat

Zajęcia dla uczniów 8-12 letnich, podczas których nadal uczą się aktywnie, eksperymentują z językiem i nabierają odwagi do komunikowania się w języku obcym. Podczas zajęć wykorzystywane są nowoczesne techniki aktywizujące. Kurs ten uwzględnia program realizowany w szkole publicznej oraz przygotowanie do egzaminów szkolnych.

STRUKTURA KURSU:

PROGRAM NAUCZANIA:

A ponadto:

Od pierwszych zajęć stawiamy na mówienie. Tak planujemy zajęcia, aby angażować każdego ucznia i każdemu umożliwić rozwijanie kompetencji komunikacyjnych. Uczeń komunikuje się ze swoimi rówieśnikami, buduje własne wypowiedzi. Stawiane są przed nim wyzwania na miarę jego możliwości.

Fantastycznym uzupełnieniem podręcznika są nasze autorskie materiały. Dzięki nim uczniowie w atrakcyjny, a przede wszystkim skuteczny sposób utrwalają nowo poznany materiał.

Dziecko uczęszczające na kurs Say Yes Junior poznaje wiele ciekawych historyjek, dialogów z życia codziennego i słuchowisk pobudzających wyobraźnię.

Przekonaj się, że nauka angielskiego może być dla twojego dziecka przyjemna, satysfakcjonująca oraz bardzo efektywna.