Kargowa
Sulechów

Metoda SAVVY ED 8-11 lat

Metoda Savvy Ed to ambitna ścieżka nauki angielskiego, stworzona dla dzieci 7-10 letnich, które kontynuują naukę języka angielskiego po mocnym programie przedszkolnym, np. Tedy Eddie. Kurs ten integruje wszystkie sprawności językowe i jest początkiem naszej egzaminacyjnej ścieżki nauczania, która przeprowadzi dzieci przez pierwsze egzaminy Cambridge.

Metoda Savvy Ed przeznaczona jest do uczenia języka angielskiego dzieci, które w przedszkolu uczestniczyły w ambitnych kursach językowych. Lekcje Savvy Ed będą dla Twojego dziecka krokiem milowym w stronę płynności językowej, momentem, w którym wszystkie poznane wcześniej wyrażenia, zdania i zwroty zostaną utrwalone, zaktywizowane i wykorzystane do produkcji językowej.

Co wyróżnia metodę Savvy Ed?

Savvy Ed ma wiele unikatowych i innowacyjnych elementów, które ułożone w systemową całość znacznie podnoszą efektywność nauki. Oto kilka z nich:

Kursy SAVVY ED – nasze poziomy

Z pewnymi rzeczami nie warto zwlekać. Już dziś zaplanuj ambitną ścieżkę rozwoju językowego dla Twojego dziecka!

Informacje na całej stronie zaczerpnięto z oficjalnych materiałów metody Savvy Ed. Więcej na edubears.pl.